NAPI SZÉP – Eredmény

A szabadkai Széchenyi István Általános Iskolában szombaton, 16-án tartották az országos szintű versenyt magyarból, melyen két zombori diák is résztvett, Bujisity Teodóra nyolcadikos és Mérei Márk ötödik osztályos tanuló, György Mária tanítványai. 

Bujisity Teodóra harmadik lett a nyolcadikosok versenyében.

Szívből gratulálunk!  

 

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.