A szabadkai Széchenyi István Általános Iskolában szombaton, 16-án tartották az országos szintű versenyt magyarból, melyen két zombori diák is résztvett, Bujisity Teodóra nyolcadikos és Mérei Márk ötödik osztályos tanuló, György Mária tanítványai.
Bujisity Teodóra harmadik lett a nyolcadikosok versenyében.
Szívből gratulálunk!








