Advent első vasárnapja van

Nyugat- Bácska valamennyi Egyházközségében közös gyertyagyújtással köszöntötték advent első vasárnapját. Van település, ahol a koszorút együttes erővel készítik a hívek, de olyan is előfordul, hogy azt egy bizonyos család (Szilágyin a Rizsányi család) vagy az egyházközségben szolgáló atya vállalja fel. Alábbi képriportunk fotói a DOROSZLÓI, a GOMBOSI, a SZILÁGYI és a ZOMBORI egyházközségek adventi alkalmain készültek. A felvételekért köszönet illeti az egyházközségek aktív tagjait és papjait:

Doroszló

A doroszlói Szent Imre Egyházközségben…

Doroszló

Doroszló

Doroszló

Doroszló

Dorroszló

A gombosi Szent László király Egyházközségben:

Gombos

Gombos

Gombos

Gombos

A szilágyi Szent István Egyházközségben:

Szilágyi

Szilágyi

Szilágyi

A zombori Szentháromság plébániatemplomban:

Zombor

Kapcsolódó GALÉRIA: http://nyugat-bacska-portal.info/wppg_photogallery/gallery295/

Adventi képsorozatunk FOLYTATÓDIK, jövő vasárnap…!

 

 

 

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.