Kápolnalátogatás Nemesmiliticsen

Nemesmiliticsi aktuális ügyekben járt el a közvagyon összeírására alapított bizottság, amelynek tagjai közé tartozik JANKOVICH SZILÁRD, Zombor Város nemzeti és vallási közösségekkel megbízott tanácsosa.

Jankovich Szilárd-Nemesmilitics

Tárgyaltak a zombori Info-teh nevű internetszolgáltató cég képviselőjével, közbenjártak a helyi kápolna érdekében, hogy a tervezett internetleadót ne a kápolna épületén helyezzék el. Ft. Egedi Antal plébánossal és a nemesmiliticsi római katolikus egyházközség, a magyar közösség iránt elkötelezett polgárokkal beszélgettek a falu, az egyházközség egyéb fejlesztési lehetőségeiről is.

Nemesmilitics

Nemesmilitics

Nemesmilitics

Nemesmilitics

KAPCSOLÓDÓ GALÉRIÁNK: http://nyugat-bacska-portal.info/wppg_photogallery/gallery12/

 

 

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.