Felújítási munkálatok a plébánián- Kupuszina

Janovics Renáta fotója

Fontos felújítási munkálatokat végeznek a kupuszinai római katolikus egyházközség plébániáján. Ft. Zsúnyi Tibor plébános elmondta, az eddig rossz állapotú, nedvesedő falak szigetelése zajlik és a régi, nem jól működő ablakokat újakra cserélik. Apatin Község képviselője, a Dunatáj Egyesülés elnöke, Péter István közbenjárásának köszönhetően a falak szigetelését a Magyar Nemzeti Tanács 300 000 dinárral, az ablakok cseréjét Apatin Község 297 000 dinárral támogatta. Ezek az összegek fedik az adott munkálatok teljes költségvetését. 

Janovics Renáta fotója

Janovics Renáta fotója

Janovics Renáta felvételei

Janovics Renáta fotója

Janovics Renáta fotója

Janovics Renáta fotója

Janovics Renáta fotója

A lendületes, tettre kész atya beszélt a tervekről is. Elhangzott, a temető rendbetétele, karbantartásának biztosítása lesz a kupuszinai Egyházközség következő nagyobb feladata. 

Kapcsolódó GALÉRIÁNK:http://nyugat-bacska-portal.info/wppg_photogallery/gallery47/

 

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.