Sorra nyerik az érmeket a zombori Ravangrad Karate Klub versenyzői

A Vajdasági Karate Szövetség és a Front Karate Klub szervezésében bácskai körzeti bajnokságot tartottak, amelyen a tizennegyedik életévüket még be nem töltött versenyzők vehettek részt.

A zombori Ravangrad Karate Klub öt versenyzője kiválóan teljesített.

A harcokban Boris Bodrožić második helyezést ért el. A bemutató kategóriában Irina Sekulić aranyérmes, Novák Andor ezüstérmes, Strahinja Bulović szintén ezüstöt tudhat magáénak, Stefan Lazić pedig bronzérmet nyert.

Mindezzel egyben jogot nyertek a március 4- én Inđiján megrendezésre kerülő Vajdasági bajnokságon való részvételre.

Február 25- én az Iskolasport Szövetség és a Vajdasági Karate Szövetség közös szervezésben tartott Iskolabajnokságot az inđijai Sportcsarnokban. A több mint 700 általános és középiskolást fölvonultató versenyben a zombori Ravangrad képviseletében Valentina Ostrogonac, a zombori Műszaki Szakközépiskola negyedikese kategóriájában aranyérmes lett.

Ezzel az eredménnyel egyben jogot szerzett a Szerbiai Iskolabajnokságon való részvételre, amelyet március 12- én tartanak Vrnjačka Banján.

Forrás: Ravangrad Karate Klub

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.