Bérmálkozások

Nyugat-Bácska több egyházközségében is bérmálási év van. Bérmálást tartottak a SZILÁGYI Szent István templomban és a KUPUSZINAI Szent Anna templomban is. A bérmálás szentségét mindkét helyszínen Prof. Ddr. Rokay Zoltán apát osztotta ki:

Szilágyi-Molnár Tamás fotójaSZILÁGYI…
Képek forrása: Molnár Tamás, Szent István Egyházközség

Szilágyi

KUPUSZINA:

Kupuszina-Guzsvány Réka fotója

Guzsvány Réka fotója

Pribilla Attila fotója

Május 27- én, Szentháromság vasárnapján tartották a bérmálást a ZOMBORI Szentháromság templomban, annak búcsúja ünnepén. A bérmálás szentségét Pekanović Josip plébános, címzetes apát osztotta ki. Pribilla Attila fotói…

Zombor- Pribilla Attila fotói

Kapcsolódó GALÉRIA: http://nyugat-bacska-portal.info/wppg_photogallery/gallery375/

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.